PAŹDZIERNIK 2011

miniaturkaDARCZYŃCY PAŹDZIERNIK 2011

Kajetan Darmach, Dagmara Kondracka, Joanna Zielińska...

Kajetan Darmach, Dagmara Kondracka, Joanna Zielińska, Joanna Firlej, Tomasz Jendryczka, Anna Misiak, Janusz Saganowski, Jarosław Florek, Magdalena Michoń, Lidia Woźniczko, Krzysztof Trela, Agata Olewska, Iwona Pancer, PayU Allegro, Alina Łuczak, Aneta Biel, Daria Garniec, Marcin Czartoszewski, Wojciech Godlewski, Jacek Broński, Beata Brodowska, Natalia Złomańczuk, Piotr Tabachowicz, Jacek Nowak, Ewa Brzezińska, Wojciech Tutak, Dorota Płachta, Aleksandra Gacparska, Marta Gołębiewska, Agnieszka Siwik, Paulina Żabińska, Kamila Pasterniak, Barbara Olszowska, Magdalena Biskup, Agnieszka Woźniak, Joanna Gryń, Ewelina Świeczkowska, Michał Fabisiak, Aleksandra Szczęsna, Joanna Trojanowska, Piotr Stasik, Natalia Wójcik, Łukasz Burnos, Maria Białoskórska - Żurek, Karolina Wiśniewska, Martyna Zubowicz, Artur Śródka, Małgorzata Skorynkiewicz, Kamila Miszczuk, Joanna Lech, Małgorzata Lewandowska, Anna Zajączkowska, Krzysztof Doda, Aneta Okruszko, Małgorzata Krzemieniecka, Katarzyna Kriebus, Paweł Michoń i Kinga Michoń, Edyta Godlewska, Rafał Rzepisko, Zuzanna Ossowska, Mariola Cebulska, Aleksandra Zakrzewska, Anna Szczepańska, Nina Flak, Agnieszka Jakimowska, Magdalena Krowiarz, Radosław Linette, Wioletta Wachowicz, Radosław Ziałacki, Urszula Trzcińska - Stępień, Ewa Ludwiniak, Marta Szczepańska, Izabela Schulmann, Marta Tomala, Martin Mazurowski, Krzysztof Kempski, Agata F. (utajnione na prośbę darczyńcy), Piotr Sikorski, Klaudia Czempka, Małgorzata Sobieraj - Krzyżanowska, Marta Kubzdela, Iwona Woźnica, Katarzyna Nowińska, Jakub Lewandowski, Katarzyna Sobczyk, Krystian Parandyk, Joanna Woźniczko, Michał Kowalski, Krzysztof Bernacki, Katarzyna Nielepkowicz, Roman Ziembicki, Fundacja Azylu Koci Świat, Daria Garniec, Irena Krybus, Sergiusz Pawlak, Iwona Sowa, Patrycja Domalczuk, Magdalena Kubik, Paulina Koss, Agnieszka Piekarska, Marta Tomala, Anita Zawadzka, Tomasz Zeberkiewicz, Wer Szczecin, Dagmara Kałwak, Barbara Karbowiak, Anna Marciszewska, Małgorzata Zawodniak, Agnieszka Siwik, Marcin Popek, Małgorzata Boruc, Marta Pyrzyńska, Damian Gibadło, Paulina Koss, Małgorzata Bogusiak, Aleksandra Podlak - Ramska, Justyna Pawlak, Magdalena Sobierajska, Lidia Szpara, Magdalena Szachniewicz, Katarzyna Rekuć, Monika Osipak - Krasuska, Łukasz Burnos, Lekarz Medycyny, Lekarz Pediatra Jerzy Stążka, Piotr Stasik, Jagoda Gajewska, Anna Jarota, Agnieszka Szwagierczyk, Wioletta Wachowicz, Patrycja Ślęzak, Jagoda Poncyliusz, Małgorzata Różańska, Jacek Broński, Izabela Rutkowska, Justyna Grewling, Małgorzata Latosińska, Iwona Pancer, Jacek Nowak, Haxabank Elżbieta Drozdowska, Jarosław Piłatowski, Agata Kłosowska, WER, Karolina Opalińska, Katarzyna Ciesielczuk, Urszula Sura, Irena Krybus, Robert Kantor, Magdalena Buller, Magda Kornowska, Magdalena Łaborewicz, Katarzyna Szymańska, Izabela Schulmann, Joanna Jubowska - Sek, Mariola Smolska, Roksana Pszczolińska, Agnieszka Szuja, Marta Nowacka, Karolina Maciuk, Anna Korska.

Na konto fundacji w dniach 1.10.2011 do 31.10.2011 wpłynęło: 32 676,27 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.10.2011 do 31.10.2011 wyniosły: 6 376,43 zł.