GRUDZIEŃ 2011
grudzienDARCZYŃCY GRUDZIEŃ 2011

Maria Kargul, Katarzyna Sokołowska, Janusz Saganowski...

Maria Kargul, Katarzyna Sokołowska, Janusz Saganowski, Katarzyna Szymańska, Lidia Woźniczko, Katarzyna Adamczyk, Henryk Kowalski, Agnieszka Kondraciuk, Magdalena Jagoszewska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Jacek Broński, Adam Adamowski, Anna Misiak, Jacek Nowak, PAYU Spółka Akcyjna, Barbara Jezierska, Marianna Kakiet, Katarzyna Pluta, Michał Nowak, Elżbieta Drozdowska, Mariusz Olczak, Dorota Szczerba, Krystian Parandyk, Katarzyna Jabłonowska, Agata Olewska, Isabell Hennig, Olga Kowalska, Piotr Tabachowicz, Teresa Truchan, Ewelina Świeczkowska, Mikołaj Bury, Natalia Kass, Joanna Firlej, Aneta Sieczkoś, Iwona Pancer, Anna Chorzewska, Jarosław Florek, Dariusz Sikorski, Karolina Wiśniewska, Grzegorz Drozdowski, Joanna Zielińska, Alina Łuczak, Jolanta Wargin, Dagmara Kondracka, Agata Przygoda - Pietras, Tomasz Jendryczka, Sławomir Kowalczyk, Alina Wiśniewska, Wojciech Tutak, Edyta Godlewska, Marta Dziedziniewicz, Ewa Brzezińska, Ewa Mąka, Agnieszka Szwagierczk, Dorota Płachta, Radosław Linette, Agnieszka Jóźwiak, Elzbieta Maksymowicz, Dariusz Felisiak, Mirosława Karkowska, Wioletta Wachowicz, Anna Stefanowska, Jacek Ślusarczyk, Agnieszka Jaszczyk, Karolina Gajlewicz, Julita i Witold Pionke, Monika Zalewska, Agata Dąbrowska, Karolina Siniarska, Edyta Dudzińska, Beata Wojcięgowska - Nowak, Marcin Guzik, Maria Białoskórska - Żurek, Artur Śródka, Kinga Rozner, Izabela Munster, Katarzyna Potkańska - Wilga, Małgorzata Krzemieniecka, Magdalena Michoń, Teresa Ziemba, Aleksandra Kostrzewska - Tryzna, Sławomir Zgoda, Agnieszka Kawicka - Ograbek, Anna Skoczylas, Katarzyna Skiba - Aleksiewicz, Daria Garniec, Katarzyna Jankowska, Władysław Liszewski, Anna Ciesla, Urszula Sura, Zuzanna Gomółka, Barbara Karbowiak, Małgorzata Lewandowska, UP Świdnica, Małgorzata Krzemieniecka, Edyta Godlewska, Karolina Doering, Małgorzata Skorynkiewicz, katarzyna Zdybel, Adam Adamowski, Monika Batory - Michta, Urszula Parzych, Katarzyna Szmigiero, Magdalena Suska, Łukasz Krauze, Paweł Kresso, Anna Awiżeń, Ewa Adamska, Urszula Trzcińska - Stępień, Wojciek Klaus, Marta Szczepańska, Monika Zalewska, Izabela Munster, Multicryl Agata Bielecka, Renata Spisak, Jan Raczyński, Jagoda Poncyliusz, Anna Zajączkowska, Izabela Lender, Wioletta Wachowicz, Beata Patrzałek, Katarzyna Nowińska, Adriana Kiewro, Joanna Poremska, - Rosochacka, Karolina Skoczowska, Marta Wisłocka - Stępniak, Jarosław Czułek, Magdalena Żurek, Elżebiata Zwolska, Fundacja 2plus4, Uruszla Bajorek, Agata Malinowska, Daniel Słoniecki, Grażyna Przybyłowska - Wasilonek, Zbyszko Chuchracki, Joanna i Tomasz Ćwiek, Magdalena Buller, Agnieszka Jóżwiak, Małgorzata Tynelska, Magdalena Dudek, Marcin Fige, Olga Kowalska, Małgorzata Latosińska, Sergiusz Pawlak, Monika Befinger, Magdalena Polak, Firma WOITEX Wojciech Pietrzak, Andrzej Stasik, Katarzyna Sobczyk, Dominika Marciniak, Aneta Okruszko, UP Pawłowice, Anna Misiak, Michał Napieracz, Katarzyna Rabczyńska, Danuta Misztal, Bożena Małek, Iwona Łozińska, Agnieszka Kulińska, Barbara Mestenhauser, Dariusz Kołaczkowski, Dominika Gawrońska, Barbara Jezierska, Anetta Maj, Beata Szumigraj, Aleksander Zabrocki, Małgorzata Boruc, Ewa Rorawska, Justyna Grewling, Małgorzata Tynelska, Agnieszka Ławryńczyk - Kamecka, Marcin Czartoszewski, Beata Sobiecka, Alina Krzeszowska, Marta Wosłocka - Stępniak, Robert Kantor, Izabela Gierszewska, Anna Dobrowolska, Magda Kotnowska, Joanna Jaskólska, Paulina Żurawska, Małgorzata Frącz, Marta Dziedziniewicz, Sylwia Bogusz - Wierszyło, Julia Janda - Wilk, Zuzanna Durjasz, SMOLEC pobranie, Jolanta Wróblewska, Joanna Woźniczko, Henryk Kowalski, Małgorzata Tomaszewska, Arkadiusz Pakuła, Elżbieta Drozdowska.

Na konto fundacji w dniach 1.12.2011 do 31.12.2011 wpłynęło: 16 388,59 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.12.2011 do 31.12.2011 wyniosły: 10 190,27 zł.