STYCZEŃ 2012
miniDARCZYŃCY STYCZEŃ 2012

Paulina Peterek, Małgorzata Pikul, Adam Nowak...

Paulina Peterek, Małgorzata Pikul, Adam Nowak, Monika Procel, Marlena Niedzielska, Michał Nowak, Joanna Firlej, Kararzyna Szymańska, Karolina Walas, Krzysztof Trela, Lidia Woźniczko, Wiesława Pawłowska, Janusz Saganowski, Mikołaj Bury, Katarzyna Rekuć, PayU Allegro, Grzegorz Skolimowski, Katarzyna Starczewska, Sylwia Bytner, Krystian Parandyk, Łukasz Burnos, Aleksandra Krawczyk, Aneta Biel, Agata Olewska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Tomasz Jendryczka, Kazimierz Wójcik, Cezary Koliński, Joanna Zielińska, Dorota Płachta, Joanna Szumiec, Anna Marciszewska, Marcin Bełkowski, Julita Pionke, Adam Ambroziński, Zakład Usługowy AGD, Beata Jacewicz, Wer Lisi Ogon, CP Wer, Radosław Ziałacki, Alina Łuczak, Wojciech Tutak, Magdalena Armatowska, Danuta Wodzińska, Katarzyna Potkańska - Wilga, Sławomr Kowalczyk, Maria Kobus, Piotr Tabachowicz, Radosław Czarnecki, Barbara Jezierska, EMKO Ewa Konieczko Nieruchomości, Karolina Maciuk, Szczepan Lemańczyk, Ewelina Świeczkowska, Jarosław Florek, Edyta Godlewska, Agnieszka Górecka, Mariola Smolska, Magdalena Wildner - Hadryś, Sylwia Bogusz- Wierszyło, Artur Śródka, Katarzyna Wróblewska, Wioletta Wachowicz, Ewelina Różycka, Władysław Liszewski, Bożena Małek, Zakład Teletechniczny Zbigniew Grabiński, Lidia Szpara, Mariola Rudnicka, Joanna Jaskólska, Ewa Rorawska, Marta Szczepańska, Jagoda Poncyliusz, Magdalena Armatowska, Barbara Warzecha, Adam Łabaszczuk, Klaudia Czempka, Anna Miśko, Zuzanna Ossowska, Małgorzata Skorynkiewicz, Małgorzata Kosarzycka, Aleksander Zabrocki, Sylwia Krzyważnia, Małgorzata Latosińska, Urszula Trzcińska - Stępień, Jolanta Wargin, Radosław Linette, Jakub Płaszczymąka, Ewa Bziuk, Paulina Fiedorowicz, Jacek Nowak, Anna Walkowska, Radlin Urząd Pocztowy, Magdalena Danel, Katarzyna Nowińska, Dorota Swięcicka, Kancelaria Notarialna Agnieszka Paleczna - Turek, Monika Batory - Michta, Paulina Pyrzeńska, Zofia Kozłowska, Sylwia Krzyważnia, Arkadiusz Jędruch, Teresa Zatoń, Sergiusz Pawlak, Natalia Kass, Iwona Pancer, Marcin Guzik, Wioletta Wachowicz, Uszula Szypluk, Barbara Buczyńska, Agnieszka Liszewska, Monika Zalewska, Aneta Sieczkoś, Ewa Jankiewicz - Kozaczuk, Błażej Kierysz, Mariusz Dobrzański, Anita Zawadzka, Magdalena Kotnowska, Izabela Munster, Olga Kowalska, Małgorzata Tomaszewska, Liliana Henczel, Katarzyna Jankowska, Małgorzata Lewandowska, Elżbieta Trybus, Maria Białoskórska - Żurek, Magdalena Cel, Małgorzata Boruc, Daria Garniec, Joanna Woźniczko, Barbara Karbowiak, Justyna Grewling, Katarzyna Sławska, Olga Przychodzień, Svitlana Apal'Kova, Anna Zajączkowska, Magda Kotnowska, Jacek Broński, Mirosława Karkowska, Monika Ręczkowska, Barbara Buczyńska, Robert Kantor, Alina Krzeszowska, Adam Doroziński, Joanna Meyer, Henryk Kowalski, Natalia Mazurkiewicz, Anna Misiak, Karolina Siniarska, Krzysztof Trela.

Na konto fundacji w dniach 1.01.2012 do 31.01.2012 wpłynęło: 14 480,45 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.01.2012 do 31.01.2012 wyniosły: 19 930,27 zł.