LUTY 2012
Daszka_mini1DARCZYŃCY LUTY 2012

Agata Malinowska, Wojciech i Paulina Godlewscy...

Agata Malinowska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Janusz Saganowski, Katarzyna Szymańska, Lidia Woźniczko, Michał Nowak, Izabela Ojczyk, PAYU Allegro, Agnieszka Walczak, Karolina Prandzioch, Natalia Kass, Elżbieta Drozdowska, Eliza Pilewska, Radosław Linette, Joanna Firlej, Marta Dziedziniewicz, Małgorzata Latosińska, Małgorzata Zaleśna, Ewelina Kuduk - Matejczek, Jarosław Florek, Joanna Zielińska, Agata Olewska, Tomasz Jendryczka, Jacek Nowak, Edyta Godlewska, Sebastian Górecki, Monika Kotwica, Natalia Złomańczuk, Anna Jarota, Krystian Parandyk, Wojciech Tutak, Sławomir Kowalczyk, Alina Łuczak, Władysław Liszewski, Joanna Zielińska, Kornelia Wojtczak, Angelika Ciarkowska, Barbara Karbowiak, Dorota Święcicka, Dorota Płachta, Danuta Gałązka - Szkopek, Studio Fryzjerskie Ornatix Agnieszka Łykus, Piotr Tabachowicz, Joanna Meyer, Beata Wojciechowska, Małgorzata Bystrzycka, Marcin Manjak, Sylwia Gil, Monika Kotwica, Magda Kotnowska, Aleksandra Zdziechowska, Monika Batory - Michta, Pamela Abu - Zeineh, Katarzyna Zdybel, Zofia Makowska, Marbara Borzymowska, Małgorzata Lewandowska, Barbara Jezierska, Zbigniew Grabiński Zakład Teletechniczny COM-TEL, Monika Melecha, Monika Osipiak - Krasuska, Izabela Munster, Radołsaw Wasilewski, Wioletta Wachowicz, Artur Śródka, Ewelina Kuduk - Matejczek, Bożena Małek, Joanna Piotrowska, Jagoda Poncyliusz, Barbara Jezierska, Sylwia Grubska, Joanna Ostrowska, Beata Wojcięgowska - Nowak, Małgorzata Skorynkiewicz, Klaudia Czempka, Joanna Jaskólska, Mariola Redestowicz, Wpałata z UP, Kira Radlińska, Kinga Rozner, Urszula Trzcińska - Stępień, Joanna Gryń, Jolanta Wargin, Diaria Garniec, Olga Kowalska, Marta i Sebastian Wolscy, Iwona Pancer, Magdalena Mieszała, Marcin Klass, Dorota Zamojska, Monika Butryn Anna Jarota, Wiktot Szornak, Maja Stelmaszczuk, Sergiusz Pawlak, Marta Szczepańska, Monika Pasterniak, Katarzyna Nowińska, Dorota Przybyła, Paulina Żuerk, Bartosz Kondratek, Anna Awiżeń, Urszula Sura, Anna taborska, Kamila Kistela, Sylwia Stępnikowska, Dariusz Kołaczkowski, Małgorzata Skorynkiewicz, UP Świdnica, Sebastian Wolski, Małgorzata Boruc, Jacek Broński, Justyna Grewling, Anna Zajączkowska, Małgorzata Lewandowska, Joanna Woźniczko, Anna Szymańska, Alina Krzeszowska, Małgorzata Tomaszewska, Adam Doroziński, Katarzyna Kubaka, Robert Kantor, Magda Kotnowska, Anna Romanowicz, Kamil Mierzwa, Agnieszka Tajer, Katarzyna Dziopa, Alicja Gradowska, Sylwia Dmowska.

Na konto fundacji w dniach 1.02.2012 do 29.02.2012 wpłynęło: 10 507,26 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.02.2012 do 29.02.2012 wyniosły: 8 515,25 zł.